Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Kobyla Góra 2014-VIII dzień
Kobyla Góra 2014-VIII dzień

Ostatni dzień treningowy na obozie w Kobylej Górze to 2 mecze sparingowe, zajęcia rekreacyjne i wieczorne podsumowanie obozu połączone z ogniskiem. Przy pieczonych kiełbaskach nowicjusze przeszli chrzest klubowy po którym zostały wręczone nagrody za uczestnictwo, konkursy i turnieje.

Rano juniorzy młodsi zagrali sparing z Polonią Kępno , który zakończył się porażką 1:3 /1:0/. Według trenera Krzysztofa Pietrzyka nasza drużyna zagrała poprawnie tylko pierwsze 40 minut. O drugiej  w/g trenera należy zapomnieć, ale przyczyną było zmęczenie po wykonanej w czasie zgrupowania pracy. Po powrocie do Jeleniej Góry nie będzie długiego odpoczynku bo już w środę 03.09.2014 grają pierwszy ligowy mecz z Lechią w Piechowicach.

Skład KKS Jelenia Góra:

Łukasz Czyż - Maciej Szczesny, Oskar Dobrowolski, Piotr Szukiel, Michał Ławrynowicz - ndrzej Śliwka, Dominik Szlufik, Kuba Matuszewski, Kamil Zatorski - Damian Habasinski, Paweł Habasinski

Rez:Michał Sowa, Adrian Barrios Ramos

Bramkę dla KKS zdobył Paweł Habasinski

Po południu ze Sportingiem Wrocław zagrali młodzicy i zdecydowanie wygrali 6:1 tracąc jedyną bramkę w ostatniej minucie meczu. Trzy bramki zdobył Dawid Gil, dwie Marcel Dąbek a jedną Szymek Chmielowiec. Tym razem drużynę trzeba pochwalić za dobrą skuteczność oraz dobrą grę w obronie. Za tydzień 06.09.2014 r. o godz.11,00  na  stadionie  w Pieńsku pierwszy mecz w lidze okręgowej młodzików z UKS Pieńsk.

Po zajęciach porannych drużyny młodzików i trampkarzy pływały na rowerach wodnych, grały w siatkówkę i zażywały kąpieli.

Zdjęcia z zajęć rekreacyjnych, zakończenia i ostatniego dnia obozu w GALERII ZDJĘĆ-kategoria INNE ALBUMY-Kobyla Góra-ostatni dzień