Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Kobyla Góra 2014-V dzień
Kobyla Góra 2014-V dzień

Środa była piątym dniem pobytu na obozie stąd pierwsze oznaki zmęczenia u naszych zawodników. Mimo tego tylko młodzicy mieli wolne od zajęć z piłkami popołudnie.Nie wypoczywali jednak biernie a zaliczyli godzinny spacer wokół jeziora.


W czasie spaceru przez las trener Grzegorz Królikowski ogłosił konkurs na najlepszego grzybiarza, który niespodziewanie wygrał jego wnuczek Przemek zbierając 10 podgrzybków. W nagrodę wszyscy zostali zaproszeni przez trenera na lody.

W ramach rannych zajęć  trampkarze trenera Bartosza Królikowskiego grali w Ostrzeszowie z Victorią i wygrali 2:1. Mimo wygranej trener nie był zadowolony z prezentowanej gry z młodszym wiekowo przeciwnikiem. Bramki zdobyli Bartosz Gliwa i Tymoteusz Kolejewski. Szansa na poprawę gry w jutrzejszym meczu ze Sportingiem Wrocław.

Pozostałe grupy odbywały zajęcia poranne  treningowe.

Po południu juniorzy młodsi rozegrali mecz z juniorami starszymi z Kobylej Góry i zremisowali 3:3 /1:1,0:1,1:2/, prowadząc 10 minut przed końcem 3:1.

Skład KKS Jelenia Góra:

Łukasz Czyż - Maciek Szczesny, Oskar Dobrowolski, Piotr Szukiel, Michał Ławrynowicz - Kamil Zatorski, Dominik Szlufik, Kuba Matuszewski, Michał Sowa - Paweł Habasiński, Andrzej Śliwka

Rezerwa: Oskar Aleksiejew, Adrian Ramos Barrios, Szymek Chmielowiec, Sylwek Czajkowskim, Kuba Gruszecki, Damian Habasiński, Kuba Kołkiewicz,  Damian Wirkus, Kuba Zawadzki,

Bramki zdobyli: Damian Habasiński, Kuba Matuszewski i Andrzej Śliwka


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456