Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer KKS "JELENIA GÓRA" na meczu POLSKA-SŁOWACJA
KKS "JELENIA GÓRA" na meczu POLSKA-SŁOWACJA

W piątek 15.12.2013 r. grupa zawodników,trenerów i rodziców z naszego Klubu kibicowała piłkarskiej reprezentacji Polski grającej we Wrocławiu z drużyną Słowacji.

Zdjęcia z meczu w GALERII ZDJĘĆ - kategoria INNE ALBUMY - Polska-Słowacja 15.11.2013


Wyjazd należy ocenić jako bardzo udany, niestety nasza reprezentacja zawiodła oczekiwania młodych kibiców KKS Jelenia Góra.Grupa licząca 70 osób starała się dopingować piłkarzy, ale efekt był niestety marny. Dla większości uczestników wyjazdu był to pierwszy kontakt z nowym stadionem we Wrocławiu a napewno po raz pierwszy wszyscy na żywo oglądali mecz naszych reprezentacyjnych piłkarzy.Trzeba podkreślić profesjonalne przygotowanie do meczu całej grupy /szaliki,czapki,malowanki/.

Tak liczny udział świadczy o dużym zainteresowaniu młodzieży meczami piłkarskimi, dlatego wiosną 2014 r. zorganizujemy wyjazdy na mecze EKSTRAKLASY do Wrocławia i Lubina.

KKS Jelenia Góra serdecznie dziękuje wszystkim za udział w wyjeździe, gorący doping i wzorowe zachowanie .Dziękujemy także Rodzicom, którzy pomogli Klubowi w sprawach organizacyjnych.

Ponieważ wielu uczestników wyjazdu było zaopatrzonych w aparaty fotograficzne, prosimy o przesyłanie zdjęć z meczu na adres e-mail: kks.jeleniagora@wp.pl /najciekawsze umieścimy w GALERII ZDJĘĆ/.


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456