Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Wychowanek KKS w Reprezentacji Polski
Wychowanek KKS w Reprezentacji Polski

Wychowanek KKS Jelenia Góra, obecnie reprezentujący Zagłębie Lubin, Konrad Andrzejczak otrzymał kolejny raz powołanie na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski U-17.

Zgrupowanie zawodników urodzonych w 1996 roku rozpocznie się 13 listopada w Woli Chorzelowskiej i potrwa do 16 listopada.


Konrad zaczynał grę w naszym Klubie w 2003 roku mając 7 lat. Dzięki talentowi a także pracy /sporadycznie opuszczał treningi/ został dostrzeżony przez trenerów Zagłębia Lunin i już 4 rok doskonali tam swoje umiejętności. W czasie gry w naszym Klubie był reprezentantem Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej z którą zdobył tytuł Mistrza Polski. Został też powołany na zgrupowania Reprezentacji Polski U-16 w której zadebiutował wiosną 2012 roku.

Dotychczasowe osiągnięcia Konrada powinny być zachętą do pracy wszystkich zawodników trenujących w naszym Klubie, który wychował już kilkunastu reprezentantów Dolnego Śląska oraz kilku Reprezentacji Polski / Konrad Andrzejczak,Maciej Liszka,Kinga Tusińska,Adrian Nowiński/.

Z małego Klubu można także wystartować do wielkiej kariery!

NAŚLADUJCIE NASZYCH NAJLEPSZYCH WYCHOWANKÓW!!


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,158
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,614
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,458