Do Góry
Paweł Karmelita
Nawigacja
Turniej W Mysłakowicach

Nasi Zawodnicy Rozegrali 3 Mecze W Grupie:

1- Przegrany 1:2 Z LKS Lotnik Jeżów Sudecki

2- Wygrany 1:0 Z Orłem Mysłakowice

3- Przegrany 1:3 Z MOKSiAL Szklarska Poręba 

Pierwszy Mecz Był Bardzo Wyrównany I Detale Zaważyły Na Tym, Iż Ten Mecz Przegraliśmy. 

Kolejny Drugi Mecz Pokazał Iż Drużyna KKSu W Tym Sezonie Może Poważnie Powalczyć O Dobre Wyniki. Zawodnicy O Wiele Lepiej Zagrali W Obronie I Dzięki Dobremu Wyjściu Jednego Z Naszych Obrońców Przejeła Piłke Oraz Zamieniła Akcje Na Gola.

Warto Zaznaczyć, Że Drużyna Z Mysłakowic Grała O 3 Miejsce W Turnieju Przegrywając W Grupie Tylko I Wyłącznie Bramkami Z Drużyną Ze Szklarskiej Poręby. 

W Trzecim Meczu Grupowym Drużynie Z Jeleniej Góry Zabrakło Koncentracji I Wszystkie Założenia Taktyczne Nie Zostały Dostatecznie Wykonane.

W Ostatnim Meczu Już Fazy Pucharowej Ulegliśmy Pogoni Wleń 0:3 Przez Brak Sił Spowodowany Wręcz Afrykańskim Upałem. 

Na Koniec Chciałbym Pogratulować Chłopakom Walki, Chęci Zdobywania Bramek Oraz Dobrej Atmosferze Która Nam Tego Dnia Towarzyszyła.

Na Szczególne Uznanie Zasługuje Nasz Bramkarz Grzegorz Andruszkiewicz, Który Tego Dnia Był W Wyśmienitej Dyspozycji I Nie Raz Ratował Naszą Drużyne Z Opresji. Bronił Strzały Tak Ciężkie, Iż Nie Raz, Nie Dwa Trenerzy Przeciwnych Drużyn Nagradzali Go Oklaskami. Na Sam Koniec Dodam Iż Grzegorz Był Młodszy Od Pozostałych Uczestników Turnieju O Rok Bądź Nawet Dwa Lata !!! 

Na Koniec Chciałbym Zaznaczyć Że Z Nadzieją Patrze Na Przyszłość I Wiem, Że Ciężką Pracą Na Treningach Będziemy Znacznie Poprawiać Swoje Umiejętności, A Gra W Turniejach Oraz Samo Trenowanie Będzie Sprawiała Coraz To Większą Przyjemność Trenerowi Jak I Zawodnikom :) 

Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 374
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 430
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 382