Do Góry
Paweł Karmelita
Nawigacja
Terminarz i wyniki - trampkarz

KLASA OKRĘGOWA - TRAMPKARZY Grupa I

Sezon - 2013/2014 Runda: Jesienna

 

Terminarz i wyniki rozgrywek
Kolejka:1 - 2013-08-31 godz.12.15
1
KKS JELENIA GÓRA
6
2
WŁÓKNIARZ MIRSK
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC
0
1
ORLIKI WĘGLINIEC
3
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA
2
0
NYSA ZGORZELEC
4
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
4
GRANICA BOGATYNIA
5
CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
3
0
PIAST ZAWIDÓW
6
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
3
2
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ
Kolejka:2 - 2013-09-03 /wtorek-godz.17.15
1
WŁÓKNIARZ MIRSK
0
4
CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
2
NYSA ZGORZELEC
2
4
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ
3
PIAST ZAWIDÓW
1
3
CHROBRY NOWOGRODZIEC
4
ORLIKI WĘGLINIEC
1
5
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
5
GRANICA BOGATYNIA
0
4
KKS JELENIA GÓRA
6
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA
4
0
ŁUŻYCE LUBAŃ
Kolejka:3 - 2013-09-07 godz.12.15
1
CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
0
1
GRANICA BOGATYNIA
2
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ
6
0
ORLIKI WĘGLINIEC
3
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
5
NYSA ZGORZELEC
4
CHROBRY NOWOGRODZIEC
3
0
WŁÓKNIARZ MIRSK
5
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
9
0
PIAST ZAWIDÓW
6
KKS JELENIA GÓRA
4
3
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA
Kolejka:4 - 2013-09-10 /wtorek-godz.17.15
1
NYSA ZGORZELEC
3
0
ORLIKI WĘGLINIEC
2
GRANICA BOGATYNIA
0
1
CHROBRY NOWOGRODZIEC
3
PIAST ZAWIDÓW
2
11
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ
4
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA
1
0
CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
5
WŁÓKNIARZ MIRSK
0
4
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
6
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
8
KKS JELENIA GÓRA
Kolejka:5 - 2013-09-14 godz.12.15
1
KKS JELENIA GÓRA     NYSA ZGORZELEC
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC
2
4
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA
3
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ
3
0vo
WŁÓKNIARZ MIRSK
4
ORLIKI WĘGLINIEC
5
0
PIAST ZAWIDÓW
5
CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
6
1
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
1
0
GRANICA BOGATYNIA
Kolejka:6 - 2013-09-21 godz.12.15
1
NYSA ZGORZELEC     PIAST ZAWIDÓW
2
GRANICA BOGATYNIA     UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ
3
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA     BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
4
ŁUŻYCE LUBAŃ     CHROBRY NOWOGRODZIEC
5
KKS JELENIA GÓRA     CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
6
WŁÓKNIARZ MIRSK
1
0
ORLIKI WĘGLINIEC
Kolejka:7 - 2013-09-28 godz.12.15
1
CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI     NYSA ZGORZELEC
2
CHROBRY NOWOGRODZIEC     KKS JELENIA GÓRA
3
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC     ŁUŻYCE LUBAŃ
4
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ     OLIMPIA KAMIENNA GÓRA
5
ORLIKI WĘGLINIEC     GRANICA BOGATYNIA
6
PIAST ZAWIDÓW     WŁÓKNIARZ MIRSK
Kolejka:8 - 2013-10-05 godz.12.15
1
NYSA ZGORZELEC     WŁÓKNIARZ MIRSK
2
GRANICA BOGATYNIA     PIAST ZAWIDÓW
3
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA     ORLIKI WĘGLINIEC
4
ŁUŻYCE LUBAŃ     UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ
5
KKS JELENIA GÓRA     BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
6
CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI     CHROBRY NOWOGRODZIEC
Kolejka:9 - 2013-10-12 godz.12.15
1
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC     CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
2
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ     KKS JELENIA GÓRA
3
ORLIKI WĘGLINIEC     ŁUŻYCE LUBAŃ
4
PIAST ZAWIDÓW     OLIMPIA KAMIENNA GÓRA
5
WŁÓKNIARZ MIRSK     GRANICA BOGATYNIA
6
CHROBRY NOWOGRODZIEC     NYSA ZGORZELEC
Kolejka:10 - 2013-10-19 godz.12.15
1
NYSA ZGORZELEC     GRANICA BOGATYNIA
2
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA     WŁÓKNIARZ MIRSK
3
ŁUŻYCE LUBAŃ     PIAST ZAWIDÓW
4
KKS JELENIA GÓRA     ORLIKI WĘGLINIEC
5
CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI     UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ
6
CHROBRY NOWOGRODZIEC     BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
Kolejka:11 - 2013-10-26 godz.12.15
1
BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC     NYSA ZGORZELEC
2
UKS SKORPIONY MOSiR LUBAŃ     CHROBRY NOWOGRODZIEC
3
ORLIKI WĘGLINIEC     CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
4
PIAST ZAWIDÓW     KKS JELENIA GÓRA
5
WŁÓKNIARZ MIRSK     ŁUŻYCE LUBAŃ
6
GRANICA BOGATYNIA     OLIMPIA KAMIENNA GÓRA



Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 4,053
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,278
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,148